ମାଁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ଡିମିରିଝୁଲି ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ସମ୍ବଲପୁରୀ ଦିନ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

କଣ୍ଟାମାଳ: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା କଣ୍ଟାମାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଡିମିରିଝୁଲି ମାଁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାହିତ୍ୟ ସାଂସଦ ଆନୁକୂଲ୍ୟରେ ଆଦ୍ୟ ତା.01.08.22 ରିଖ (ସୋମବାର) ଦିନ ମାଁ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀ ସାହିତ୍ୟ ସଂସଦ ଡିମିରିଝୁଲି ର ମାସିକ ଅନଲାଇନ କବିତା ଆସର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିବା କବି ମାନେ ହେଲେ। ଶ୍ରୀ ଅଶୋକ କୁମାର ନାୟକ,ନୟାଗଡ଼, ବିଦୁର ଦାଶ, ବଲାଙ୍ଗୀର, ଜନରଞ୍ଜନ ପ୍ରଧାନ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା , କମଳିନୀ ଚଣ୍ଡୀ,କଲାହାଣ୍ଡି , ମାଧବ ମାଝୀ, ନୂଆପଡ଼ା , ଜ୍ଞାନେନ୍ଦ୍ରିୟ ଦାଶ, ସମ୍ବଲପୁର , ଜଗଦୀଶ ଶତପଥୀ, ଯାଜପୁର , ସୁସ୍ମିତା ମିଶ୍ର, ସମ୍ବଲପୁର, ସୁରେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଢ଼ୀ, ବୁଗୁଡ଼ା, ସୁଶୀଲ କୁମାର ମାଝୀ,ରଞ୍ଜିତା ସାହୂ, ପାରାଦ୍ଵୀପ, ଭ୍ରମର ବାଗ, ନୂଆପଡ଼ା । ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା:-ଘନଶ୍ୟାମ ଦନ୍ତା , ସମ୍ପାଦକ:-ମଣ୍ଟୁ ପ୍ରଧାନସହ ସଂପାଦୀକା:-ମୀରାବାଈ ପାଣିଗ୍ରାହୀ , ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଓ ଡିଜିଟାଲ ସମ୍ମାନ ପତ୍ର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇ ଥିଲା।

Leave A Reply

Your email address will not be published.