xmas

କଂଗ୍ରେସ ର ଗୌରବ ମୟ ପଦଯାତ୍ରା

ବରଗଡ଼- ସ୍ବାଧୀନତା ର ୭୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ଉପଳକ୍ଷେ ଗୌରବ ମୟ ପଦଯାତ୍ରା ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ କମିଟିର ସଭାପତି ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ମହାନନ୍ଦ ଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଆଜି ଅଗଷ୍ଟ ୯ କ୍ରାନ୍ତି ଦିବସରେ ଅତାବିରା ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ଅଧିନସ୍ଥ ଭେଡେନ ବ୍ଲକ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ରମେଶ ପଣ୍ଡାଙ୍କ ତତ୍ତ୍ବାବଧାନରେ ଭେଡେନଠାରେ ପଦଯାତ୍ରା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ପଦଯାତ୍ରା ରେ ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ପକ୍ଷରୁ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସର ଗୌରବମୟ ପଦଯାତ୍ରା ପାଇଁ ନିୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ପର୍ଯ୍ୟବେକ୍ଷକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ବିସ୍ମୟ ମହାପାତ୍ର,ପୂର୍ବତନ ମୂଖ୍ୟ ସଚେତକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ସତ୍ଯ ଭୂଷଣ ସାହୁ,ସରୋଜ କୁମାର ଷଡଙ୍ଗୀ,ଯୁଗଳ ପ୍ରସାଦ ସିଂହ,ଗଁତିଆ ସାହୁ,ପ୍ରଦୀପ ଦେବତା, ନିପନ ଦାଶ,ସରୋଜ ମହାପାତ୍ର,ପାଣ୍ଡବ କର୍ଣ୍ଣ, ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ନାୟକ,ଦୟାସାଗର ମେଣ୍ଡେଲି, ବିରଆଦିତ୍ୟ ସାହୁ, ବିନୋଦ ବିଶ୍ବଲ,ସ୍ବାଧିନ ରଥ ସୁଶୀଲ ଭୋଇ, ଅଭିଷେକ ସେଠ,ଆଜାଦ ପତି,ଶିବ ଖମାରୀ,ଜାପାନୀ ସାହୁ ଏବଂ ବହୁ କଂଗ୍ରେସ ନେତୃବର୍ଗ ଓ କର୍ମି ଏକାଠି ତ୍ରିରଙ୍ଗା ହାତରେ ଧରି ପଦଯାତ୍ରାରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.